Objednávky


KATALOG 2022 ke stažení

PŘEHLED HLAVNÍCH VÝROBNÍCH ŘAD KOSMETICKÝCH PŘÍPRAVKŮ 

• Dermato - kosmetická řada (2DERM) jsou výrobky založené na patentovaném mikroemulzním sytému, klinicky testovány pro citlivou, hypercitlivou pokožku a pokožku s narušenou bariérovou funkcí. Tato řada se také uplatňuje v medicíně.

• Řada přírodní a bylinná (Natural & Herbal Line) využívá účinných extraktů z bylin a mořských řas, které jsou osvědčeny již stovky let. Tedy přírodní a přírodně identické oleje, vitaminy, sfingolipidy (ceramidy) nebo liposomy a další složky, jež přispívají k vysoké účinnosti přírodní a bylinné řady. 

• Řada s minerály z Mrtvého moře (The Dead Sea Line) obsahuje blahodárné složky - sůl a bahno s Mrtvého moře. Je charakteristická významným hydratačním účinkem a vysokým obsahem minerálů, které skvěle pronikají do kožních buněk. 

 • Řada NATURE BIOactive Obsahuje výhradně čisté přírodní suroviny v BIO kvalitě a s certifikáty ECOCERT. 

• My Secret - exkluzivní linie s obsahem super-aktivních látek. 

Etický kodex

Naši klienti právem očekávají maximální účinek a šetrnost přípravku k pleti. Proto vždy pečlivě volíme příjemnou texturu, společně s vyváženým podílem účinných látek.

U přípravků FOR LIFE & MADAGA je na první místo řazen výsledný efekt v dlouhodobém horizontu jejich používání. Díky těmto faktorům můžeme zodpovědně říci, že naše produkty nenarušují kožní bariéru, respektují biologické funkce kůže a napomáhají ji udržet ve zdravém stavu.

PŘÍPRAVKY FOR LIFE & MADAGA NEJSOU TESTOVÁNY NA ZVÍŘATECH!


VÝROBKY FOR LIFE spol. s r.o., JSOU DERMATOLOGICKY TESTOVÁNY

Před distribucí procházejí přísnými laboratorními testy a splňují všechny certifikační podmínky a bezpečnostní kritéria dle evropských norem.

Abychom zajistili nejvyšší ochranu před vnějšími vlivy a komfortnější použití výrobku, jsou přípravky FOR LIFE & MADAGA baleny převážně v praktických tubách či vakuových obalech.

V neposlední řadě jsou veškeré naše produkty z výroby distribuovány přímo k Vám zákazníkům, bez dalšího zatížení obchodních řetězců. Z tohoto důvodu GARANTUJEME VŽDY ČERSTVÉ ZBOŽÍ!


PRODUKTY FOR LIFE & MADAGA, DÍKY SVÉ ŠPIČKOVÉ KVALITĚ, ZÍSKÁVAJÍ NEJVYŠŠÍ MEZINÁRODNÍ OCENĚNÍ

Mezi některé z nich patří i ocenění za kvalitu produktů, kterou hodnotí odborníci z řad dermatologů, lékařů a kosmetologů.

Z mnoha ocenění kvality produktů FOR LIFE & MADAGA vybíráme:


Ocenění řady ANTISTRESS LIFTING
Ocenění řady DERMACLINIC
Ocenění řady ECTASIN
Ocenění řady ANTICELLULITE SPA
Ocenění MAT CONTROL
Ocenění řady COLLAGEN ACTIVE
Ocenění řady REMODELLING BIOLOGICAL
Ocenění Products quality BEPA
Ocenění řady 2DERM
Ocenění GRAPEVINE LINE THERAPY
Ocenění BOTOPLATINUM